Fot. Mikrokosmos

Fot. Mikrokosmos

Fot. Mikrokosmos

Fot. Mikrokosmos

Fot. Mikrokosmos

Park jest miejscem o powierzchni niemal 10 000 m2, na której można spotkać niezwykle realistyczne rzeźby owadów, wykonane z dużą dbałością o ich budowę morfologiczną. W Parku znajduje się kilkadziesiąt owadów, znacznie większych od dorosłego człowieka – owady wykonane są w wielokrotnym powiększeniu.

Park Edukacyjno-Rozrywkowy Mikrokosmos
Ul. Antolin 5
97-225 Ujazd
rezerwacje/informacja: (+48) 724 595 698
www.mikrokosmos.edu.pl
mikrokosmos@mikrokosmos.edu.pl
lekcja@mikrokosmos.
edu.pl

Z myślą o dzieciach i młodzieży uczącej się, w Parku stworzono ścieżki dydaktyczne, przy których spotkamy owady z wypisanymi najciekawszymi informacjami na temat każdego z nich. Dzięki Parkowi Mikrokosmos staje się możliwe zaobserwowanie tego, co do tej pory było niedostrzegalne, możemy zachwycić się tym, co w rzeczywistym rozmiarze jest niewidoczne.

Oferta edukacyjna
Stworzona ponad kilometrowa ścieżka dydaktyczna, przy której spotkamy nie tylko wielkie owady, ale również kilkaset różnego rodzaju roślin, stanowi znakomity materiał edukacyjny dla grup od przedszkola po liceum. Nasi przewodnicy profesjonalnie dzielą się wiedzą entomologiczną dopasowując tematy oraz terminologię odpowiednio do wieku słuchaczy.

Mikrokosmos to nie tylko edukacja ale również zabawa i przyjemna integracja. Zachęcamy do korzystania z przygotowanych ofert, w których znajdują się różne atrakcje np.: ognisko, grill, konkursy czy warsztaty plastyczne.
Szczegóły na www.mikrokosmos.edu.pl

Terminy można rezerwować na stronie lub telefonicznie 724 595 698.

Oferta rodzinna

Park Mikrokosmos to wspaniałe miejsce na wypoczynek dla całej rodziny. Niepowtarzalne połączenie zabawy z nauką wkomponowane w zaciszny, piękny ogród pełen niezwykłych roślinnych okazów.

Dla najmłodszych, ale nie tylko: batut, gumowy plac zabaw, zjeżdżalnia, domek na drzewie, piaskownica-poszukiwacze nowych gatunków owadów, kolorowanki 3D, piłkarzyki, dart oraz wiele innych gier.
– Organizacja urodzin/imienin
– Wędkowanie sportowe
– Piknik rodzinny
Na terenie Parku znajduje się mała gastronomia, sklep z pamiątkami oraz zadaszona wielka altana.

Godziny otwarcia Parku Mikrokosmos:
Pn-zamknięte                                                 Bilety:
Kwiecień-Październik                                    ulgowy 9,00 zł    grupowy 8,00 zł (min 15 osób)
Wt-pt od 9:00 do 18:00                                 normalny 13,00 zł     dzieci do 4 lat – wstęp wolny
So-nd od 10:00 do 19:00                              rodzinny 35,00 zł (2dorosłych+2dzieci)

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię