W minioną niedzielę w Warszawie na Placu Zamkowym odbył się kolejny już Piknik z Klimatem. Byliśmy tam oczywiście – wraz z Organizacją Odzysku Electro-System oraz naszymi partnerami: Grupą Topex i EkoAkademią ZielonaLekcja.pl – relacjonuje Kinga Ozimek z Remondis Electrorecykling.

Imprezę poprowadził Jarosław Kret, a gośćmi byli m.in. Krystyna Janda, Krystyna Czubówna, Artur Partyka i Artur Barciś. Na zakończenie imprezy zagrał zespół Recykling Band. Wszystkie instrumenty, na których grają chłopaki zrobione są przez nich z odpadów.

Na naszym stoisku sporo się działo: były, cieszące się ogromnym powodzeniem warsztaty z tworzenia biżuterii z elementów elektroodpadów oraz V Mistrzostwa w rozkręcaniu komputerów. Zawody przyciągnęły tłumy kibicujących. Było mnóstwo emocji – oczywiście tych pozytywnych, wynikających ze zdrowej rywalizacji i zwycięstw.

Chcielibyśmy podziękować i pogratulować wszystkim zawodnikom. Szczególne gratulacje kierujemy do laureatów Mistrzostw.

Dziękujemy też naszym partnerom: Grupie Topex – za wsparcie i ufundowanie wspaniałych nagród, jakimi były elektronarzędzia GRAPHITE; EkoAkademii – za przeprowadzenie pięknych i twórczych warsztatów – nie tylko dla dzieci.

Już dziś zapraszamy wszystkich na kolejne imprezy z naszym uczestnictwem. Obserwujcie kiedy i gdzie będzie można nas spotkać – na pewno Was o tym poinformujemy.

Autorka: Kinga Ozimek

10659144_750525308347815_6962390809141394510_n

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię