Łodzianinie, marzysz o zaczerpnięciu świeżego powietrza, ale zamiast tego czujesz nieprzyjemny zapach dymu wydobywającego się z kominów? Podróżując uliczkami Łodzi zamiast pięknych krajobrazów widzisz przed oczami unoszące się zewsząd spaliny samochodowe?

Pokaż, że problem czystego powietrza w Twoim otoczeniu nie jest Ci obojętny! Pobudź swoją kreatywność  i weź udział w konkursie fotograficznym ?Niska emisja ? wielka sprawa?. Zrób zdjęcie pokazujące niską emisję lub jej bezpośrednie przyczyny, dodaj krótki komentarz nt. przeciwdziałania zobrazowanej niskiej emisji i zgarnij atrakcyjną nagrodę. Do wygrania są trzy bony do sklepu Saturn, o wartości 700 zł każdy!

Konkurs skierowany do mieszkańców Łodzi, ma na celu  zainteresować wszystkich tematyką niskiej emisji i rozwiązaniami, dzięki którym powietrze w mieście będzie czystsze. Fotografie powinny posiadać jednego autora i być wykonane samodzielnie przez uczestnika konkursu. Jedna osoba może zgłosić maksymalnie trzy fotografie, jednak nagrodzona może zostać tylko jedna praca. Przesłane zdjęcia nie mogą być wcześniej publikowane. Technika wykonania zdjęć jest dowolna i dopuszczalna jest obróbka graficzna zdjęć.

Fotografie należy przesyłać do 30 października br. na adres: [email protected]. (w temacie wiadomości należy wpisać ?Konkurs: Niska emisja-wielka sprawa?). Wyniki konkursu udostępnione zostaną do 20 listopada br. na stronie internetowej www.energiadlalodzi.pl/wielkasprawa

Konkurs realizowany jest w ramach kampanii ?Niska emisja ? wielka sprawa?, której organizatorem jest Veolia Energia Łódź.  Partnerem merytorycznym jest ABRYS.

Więcej szczegółów w regulaminie poniżej.

Regulamin

Karta zgłoszenia

LOGOTYP_FINAL

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię