15 maja 2012 r. w godz. 17.00-19.00 w kawiarni Mebloteka Yellow przy ul. Piotrkowskiej 138/140 w Łodzi (stara fabryka w głębi podwórka na terenie kompleksu Off Piotrkowska) odbędzie się drugie spotkanie klubu ?Ładnie Naprawię?.

Serwis „Ładnie Naprawię” to projekt, którego celem jest zebranie w jednym miejscu osób działających lokalnie, utalentowanych i przedsiębiorczych, które myślą o naturalnym środowisku, a przy tym chcą oszczędzać i zarabiać pieniądze.

Klub „Ładnie Naprawię” to cykliczne spotkania użytkowników tego serwisu oraz wszystkich, którzy są zainteresowani naprawianiem, odnawianiem, przerabianiem, recyklingiem czy upcyklingiem.

Pierwsze spotkanie klubu Ładnie odbyło się 17 kwietnia 2012 r. – również w kawiarni Mebloteka Yellow przy ul. Piotrkowskiej.  Wzięło w nim udział 20 uczestników, którym organizatorzy zaprezentowali ideę działania serwisu „Ładnie Naprawię”  oraz dotychczas podjęte przez niego działania.  Spotkanie to miało charakter informacyjny, którego celem było zebranie w jednym miejscu ludzi zainteresowanych ideą upcyklingu – zarówno jako fachowcy, jak również użytkownicy przedmiotów wymagających renowacji.  Ponadto uczestnicy mieli możliwość dyskusji o swoich zainteresowaniach, doświadczeniach w naprawianiu, zaś ci, którzy nie posiadają dostępu do komputera, otrzymali pomoc organizatorów w założeniu swoich profili w serwisie.

Drugie spotkanie odbędzie się już 15 maja 2012 r. (wtorek) w godz. 17.00-19.00 w kawiarni Mebloteka Yellow przy ul. Piotrkowskiej 138/140 w Łodzi (stara fabryka w głębi podwórka na terenie kompleksu Off Piotrkowska).  Tym razem uczestnicy będą mogli uzyskać indywidualne wskazówki dotyczące konkretnych przedmiotów, które chcieliby naprawić. Ponadto zaproszeni zostaną fachowcy z różnych dziedzin, którzy chętnie udzielą pomocy wszystkim zainteresowanym.

Organizatorzy serdecznie zapraszają zarówno juniorów, jak i seniorów oraz wszystkich artystów w swoim fachu, niezależnie od wieku, profesji, wykształcenia. Oprócz tego zachęcają wszystkie zainteresowane osoby z całej Polski do zakładania lokalnych klubów „Ładnie Naprawię” w swoich miejscowościach i gwarantują pomoc w tym zakresie.

Kontakt z organizatorami:

Maciej Mazerant
tel. 606732886
e-mail: [email protected]
www.ladnienaprawie.pl
 

Serwis „Ładnie Naprawię” / Fot. Ladnienaprawie.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię