Centrum UNEP/GRID-Warszawa 7 października zaprasza nauczycieli przedmiotów przyrodniczych na webinarium ?Badaj, poznawaj, odkrywaj! Metoda badawcza w Programie GLOBE?.

Webinarium skierowane jest do nauczycieli z całej Polski, ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się czym jest Program GLOBE, jakie działania edukacyjne są podejmowane w ramach Programu w Polsce, Europie i na świecie, w jaki sposób Program GLOBE wspiera zastosowanie metody badawczej w edukacji przyrodniczej, dlaczego warto przyłączyć się do Programu, a także jakie korzyści niesie ze sobą przystąpienie do Programu GLOBE dla uczniów, nauczycieli oraz szkoły.

 Webinarium będzie prowadzone przez specjalistów i praktyków ? trenerów Programu GLOBE oraz nauczycieli, którzy od wielu lat z powodzeniem realizują Program GLOBE w swoich szkołach.

Spotkanie zostanie przeprowadzone na platformie webinarowej, z którą można się połączyć z dowolnego miejsca w Polsce. Aby wziąć udział w webinarium, wystarczy komputer z dostępem do Internetu oraz słuchawki lub głośniki.

Udział w webinarium jest bezpłatny.

Formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowe informacje na temat wydarzenia są dostępne na stronie http://globe.gridw.pl/webinarium.

Rejestracja na webinarium trwa do 6 października 2015 r.

Fot. Depositphotos/almoond

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię