Baza dobrych praktyk to miejsce, w którym gromadzimy opisy ciekawych działań z zakresu edukacji ekologicznej, prowadzonych przez placówki oświatowe (szkoły, przedszkola), jednostki samorządowe, organizacje pozarządowe, a także przedsiębiorstwa.

Znajdziesz tu opisy sprawdzonych rozwiązań z edukacji ekologicznej wraz z dokładnymi informacjami o typie działań, ich grupie docelowej, zakresie czasowym oraz geograficznym konkretnego projektu. Zamieszczamy tutaj działania zgłoszone do plebiscytów związanych z promocją działań proekologicznych – m.in. do Konkursu o Puchar Recyklingu (w kategorii "Edukacja ekologiczna"). W przyszlości pojawią się również praktyki zgłoszone do innych plebiscytów oraz konkursów grantowych. Zachęcamy też placówki – niebiorące udziału w żadnym konkursie – do zgłaszania swoich działań w kategorii NIEZGŁOSZONE DO ŻADNEGO KONKURSU.
 
Celem Bazy dobrych praktyk jest promocja efektywnych działań z zakresu edukacji ekologicznej, dotyczących takich tematów jak: odpady, powietrze, energia, woda, przyroda, zdrowy styl życia.
 
Tu znajdziesz inspirację, jak efektywnie edukować lokalną społeczność, a także dane teleadresowe do organizatorów działań w celu nawiązania cennych kontaktów oraz lokalnych partnerstw.
 
Zapraszamy do lektury, a także do dzielenia się swoimi doświadczeniami!
Przejdź do bazy dobrych praktyk 
 

Baza dobrych praktyk to miejsce, w którym gromadzimy opisy ciekawych działań z zakresu edukacji ekologicznej. / Fot. www.sxc.hu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię