Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku zaprasza wszystkich seniorów mieszkających w Trójmieście i okolicy do wspólnych wędrówek w ramach projektu ?Dojrzały smak przygody?. Organizatorzy pragną zainspirować uczestników do aktywności, pokazując piękno przyrody i dziedzictwo kulturowe. Oferta kierowana jest do osób mających potencjał i chęci twórczego i dynamicznego spędzania wolnego czasu, gotowych poświęcić się realizacji pasji i poszerzaniu wiedzy o regionie.

Projekt to kompleksowy cykl warsztatów terenowych, obejmujących zarówno Trójmiasto i jego okolice, jak również obszar województwa pomorskiego. Cykl zainauguruje plenerowy warsztat fotograficzny. Organizatorzy proponują dwa jednodniowe wyjazdy autokarowe i dwanaście wypraw pieszych – trasy warsztatów przedstawione są w pliku do pobrania.

Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku nie przyjmuje żadnych wpłat od uczestników warsztatów. Uczestnicy wypraw pieszych samodzielnie pokrywają koszty dojazdów oraz biletów wstępu. Podczas wycieczek autokarowych uczestnicy ponoszą koszty biletów wstępu, warsztatów, posiłków itp., które są przedstawione w harmonogramie. Zapisy na wycieczki autokarowe przyjmowane będą w siedzibie Centrum, telefonicznie (58 301 80 99) lub mailowo ([email protected]). Zapisu można dokonać tylko osobiście (bez pośrednictwa innych uczestników projektu).

W tygodniu poprzedzającym każdą wyprawę autokarową wszystkie osoby wpisane na listę uczestników zobowiązane są do potwierdzenia (osobistego, telefonicznego lub mailowego) swojego udziału. Brak potwierdzenia będzie skutkował wykreśleniem z listy uczestników i wpisaniem na zwolnione miejsce osoby z listy rezerwowej. W przypadku rezygnacji z udziału w warsztatach, organizatorzy proszą o jak najszybszą informację. Umożliwi to zaproszenie osób z list rezerwowych.

Źródło: www.ciee-gda.pl

Oferta kierowana jest do osób mających potencjał i chęci twórczego i dynamicznego spędzania wolnego czasu, gotowych poświęcić się realizacji pasji i poszerzaniu wiedzy o regionie. / Fot. www.sxc.hu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię