Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie zaprasza na uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień za najlepsze prace magisterskie z zakresu ochrony środowiska w roku akademickim 2008/2009.

Finał  konkursu pt. „Dyplom dla Ekorozwoju” odbędzie się 22 kwietnia ( czwartek) o godz. 11-tej  w siedzibie funduszu przy ul. Konstruktorskiej 3A

Osiem nagród i dziesięć wyróżnień otrzymają  laureaci najlepszych prac magisterskich oraz ich promotorzy wśród których zaproszenie na uroczystość przyjęli m.in.  
•    prof. Michał Kulesza – twórca reformy samorządu terytorialnego UW
•    prof. Piotr Węgleński, uznany biolog i genetyk, UW.

Jedenaście  polskich uniwersytetów i uczelni wyższych zgłosiło do konkursu 37 prac absolwentów w obszarze nauk przyrodniczych, społecznych i technicznych.

Konkurs po raz pierwszy ogłoszony przez NFOŚiGW dał możliwość młodym i utalentowanym  absolwentom wyrażenia opinii i włączenia  się w publiczną dyskusję prowadzoną przez uznane autorytety w  zakresie ochrony środowiska.

Poprzez edukację ekologiczną fundusz pragnie kształtować zachowania proekologiczne oraz społeczne postawy sprzyjające ochronie przyrody i środowiska naturalnego.   

 

Poprzez edukację ekologiczną fundusz pragnie kształtować zachowania proekologiczne oraz społeczne postawy sprzyjające ochronie przyrody i środowiska naturalnego. / Fot. Felipe Daniel Reis, www.sxc.hu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię