Wnętrza w barwach Ziemi, trawa, siano jako dekoracja, niewspominając o choince udekorowanej darami lasu oraz ozdobami z makulatury, do tego potrawy z naturalnych produktów podane w naczyniach z otrąb pszennych. To nie opis ekowarsztatów, ale ekologicznej Wigilii organizowanej dla firm przez PRimavera PR&Events.

Spotkanie wigilijne będzie zorganizowane tak, aby zminimalizować negatywny wpływ na środowisko naturalne.  – Nowatorski, bo ekologiczny charakter przyczyni się do tego, że spotkanie  na długo pozostanie w pamięci uczestników – mówi Monika Krusiewicz, właścicielka PRimavera PR&Events.

Ekologiczny ma być nie  tylko stół i jego wystrój, ale także prezenty. Ekologiczne upominki będzie można wybrać z katalogu "Green Gifts" i mogą to być np. biodegradowalne długopisy, torby  z materiałów powtórnie wykorzystanych, produkty z organicznej bawełny, upominki z powtórnie wykorzystanych materiałów.

Inną propozycją związaną z prezentami jest udział w programie "Zadedykuj drzewko". Jest to projekt, w którym każdy może ufundować drzewko jako prezent.

Źródło: PRimavera PR&Events

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię