Trwa rekrutacja do Akademii Zrównoważonego Rozwoju. Projekt będzie realizowany od lutego do listopada br. w Białymstoku i jest adresowany do przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, organizacji pozarządowych i przedsiębiorstw.

Organizatorem projektu jest Forum Inicjatyw Rozwojowych wraz z Partnerem Ramboll DK (Dania). Projekt ma zwiększyć świadomość i wiedzę w zakresie ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju społecznego, gospodarczego i ekonomicznego osób zainteresowanych "zielonymi" rozwiązaniami.

W programie szkolenia pt.  „Zielone miejsca pracy i zielone zamówienia w administracji rządowej i samorządowej” – adresowane do 20 przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego oraz organizacji pozarządowych, „Zielone zamówienia w administracji rządowej i samorządowej w połączeniu z biznesem przyjaznym środowisku” – adresowane do 20 przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw, wyjazd studyjny: we wrześniu br. oraz Forum Zrównoważonego Rozwoju – konferencja połączona z wystawą zielonych rozwiązań.

Każdy program szkoleniowy to 128 godzin specjalistycznych zajęć realizowanych w systemie weekendowym od lutego do lipca br. w Białymstoku. Uczestnikom podczas szkoleń zagwarantowane jest wyżywienie i ubezpieczenia, a osobom spoza Białegostoku nocleg. Udział w projekcie jest bezpłatny.

Aby zgłosić się do udziału w programie, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy (dostępny w załączniku na www.fir.org.pl) i złożyć go w siedzibie Forum Inicjatyw Rozwojowych (ul. Warszawska 34, 15-077 Białystok, III piętro), faxem, nr (85) 657 00 17 lub e-mailem [email protected]. Rekrutacja trwa do 28 stycznia br. O przyjęciu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń.

Źródło: www.fir.org.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię