W najbliższy czwartek i piątek potrwa szkolenie adresowane do osób zajmujących się edukacją ekologiczną w województwach: mazowieckim, łódzkim i kujawsko-pomorskim. Program nosi tytuł: ?Przez edukację dla zrównoważonego rozwoju Mazowsza, Ziemi Łódzkiej i Kujaw?.

Celem szkolenia jest zapoznanie edukatorów z zadaniami edukacji dla zrównoważonego rozwoju wynikającymi z dokumentów ONZ, w tym Dekady Edukacji na rzecz Zrównoważonego Rozwoju oraz prezentacja nowych metod pracy.

Konferencji będzie towarzyszyć wystawa “Leciutkie ocieplenie klimatu” oraz prezentacje pomocy naukowych, wydawnictw, filmów. Organizatorem wydarzenia jest Regionalne Centrum Edukacji Ekologicznej w Płocku.

Konferencja odbędzie się w Muzeum Mazowieckim w Płocku, w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym “Mazowsze” w Soczewce k/Płocka, gmina Nowy Duninów. Natomiast warsztaty są zorganizowane w kilku miejscach: RCEE w Płocku, Wiejskie Centrum Ekoturystyki w Sendeniu, Ośrodek Edukacji Przyrodniczo – Leśnej Nadleśnictw Łąck w Łącku oraz Zespół Szkół im. L. Bergerowej w Płocku.

Konferencja jest bezpłatna. Program konferencji i warsztatów pobierz

Źródło: www.eko.org.pl/rceeplock

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię