Ogólnopolska Akcja „Poznaj Beskidy” zaprasza na rajd górski szlakami Beskidzkiej 5, który odbędzie się w weekend 26-27 marca 2011 r.

Tegoroczny sezon rajdowy rozpoczynamy od dwudniowego rajdu przebiegającego pięknymi szlakami Beskidu Śląskiego. Rajd rozpoczyna się 26 marca w godzinach dopołudniowych w Szczyrk, skąd górami udajemy się do Brennej. Uczestnicy rajdu mają zabezpieczony nocleg w miejscowości Brenna w ośrodku wypoczynkowym Savana oraz w innych obiektach w centrum Brennej. W godzinach dopołudniowych 27 marca udajemy się górami do Wisły, gdzie odbędzie się zakończenie rajdu.

Noclegi będą w pokojach 2-, 3- i 4-osobowych z łazienkami. Wieczorem 26 marca na terenie ośrodka Savana odbędzie się impreza turystyczna przy ognisku połączona z pieczeniem kiełbasek oraz pogadanką przewodnika beskidzkiego. Przy ognisku odbędą się również konkursy dla uczestników rajdu, których zwycięzcy otrzymają nagrody. 27 marca w Wiśle wszyscy uczestnicy rajdu otrzymają ciepły posiłek.

Rajd będzie posiadał obsługę licencjonowanego przewodnika beskidzkiego.
Szczegółowy program rajdu, wykaz tras oraz regulamin przesyłamy w załączniku.

 
Dodatkowe informacje na temat rajdu oraz zgłoszenia – nr tel. 604 440 870 (Adam Groński) lub e-mailem na [email protected] .

Źródło: beskidtrek.pl

Tegoroczny sezon rajdowy rozpoczyna się od dwudniowego rajdu przebiegającego pięknymi szlakami Beskidu Śląskiego. / Fot. BeskidTrek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię