Konkursy na najsmaczniejsze ekologiczne potrawy, prezentacje ekozabawek, kosmetyków, a także pokazy mody recyklingowej już w listopadzie będzie można zobaczyć w Targach Kielce podczas trzeciej edycji targów EcoFamily.

Dla wszystkich gości i zwiedzających targi organizatorzy oraz wystawcy przygotowali punkty, w których będzie można uzyskać bezpłatne porady dietetyka i dowiedzieć się wszystkiego o zasadach zdrowego, ekologicznego żywienia. Nie zabraknie także stoisk z ekologicznymi przysmakami, kosmetykami pielęgnacyjnymi dla całej rodziny czy eko – odzieży, mebli i zabawek.

EcoFamily odbędą się w tym roku równocześnie z Targami Prezentów Artystycznych Strefa Handmade. Połączone, będą stanowić wyjątkową okazję do zakupienia oryginalnych prezentów świątecznych i niepowtarzalnych dekoracji do domu.

Konkurs I Can, do którego zgłoszono 93 prace z całej Polski dotyczył wszystkich obszarów projektowania: mebli, oświetlenia, przedmiotów codziennego użytku i akcesoriów, elementów małej architektury, gadżetów, zabawek, opakowań i komunikacji wizualnej. Był to wspaniały pretekst do uruchomienia wyobraźni i przeciwstawienia się nawykom w postrzeganiu świata i wypełniających go przedmiotów. To użycie aktu kreacji do racjonalizacji i oszczędności produkcji ale przede wszystkim niezastąpiona niczym satysfakcja płynąca z wymyślania, kombinowania i tworzenia z rzeczy już istniejących, czegoś zupełnie nowego.

Wszystkich z wizją, pasją i wyobraźnią zapraszamy do zgłaszania projektów w tegorocznej edycji konkursu!

Data najbliższej edycji: 30 XI – 1 XII 2013

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię