Zapraszamy uczniów szkół do wzięcia udziału w konkursie „Inspiracje w przestrzeni”. Nie musisz być architektem, by zaprojektować ciekawą aranżację zieleni na osiedlu mieszkaniowym.

Redakcja „Zieleni Miejskiej” zaprasza do udziału w II edycji konkursu „Inspiracje w przestrzeni”. Konkurs ma na celu nagrodzenie i promocję projektów urbanistycznych, kształtujących wysoką jakość przestrzeni publicznej.

W tym roku oceniane są projekty ekologicznych i oryginalnych przestrzeni zieleni na osiedlach mieszkaniowych. Konkurs organizowany jest w dwóch kategoriach – zrealizowane projekty i projekty koncepcyjne. W ramach każdej kategorii przyznane zostaną dwie narody: dla debiutanta oraz dla profesjonalisty.

Organizatorzy zapraszają do udziału studentów i absolwentów kierunków związanych z architekturą krajobrazu, architektów, urbanistów, szkoły, instytucje realizujące zadania publiczne, jednostki samorządu terytorialnego, a także pracownie realizujące tego typu projekty.

Aby wziąć udział w konkursie, należy przesłać formularz zgłoszeniowy i charakterystykę projektu. W kategorii zrealizowany projekt – zdjęcia aktualnej realizacji oraz dokumentację sprzed realizacji, a w przypadku kategorii praca koncepcyjna – projekt w formie rysunkowej zawierający rzuty oraz wizualizację (szczegóły dot. formalności w regulaminie http://www.abrys.pl/wydawnictwa/konkursy/inspiracje-w-przestrzeni/)

Zgłoszenia i terminy:
– do 15 stycznia 2013 r. czekamy na zgłoszenia,
– ocena formalna i merytoryczna nadesłanych projektów odbędzie się do połowy lutego 2013 r.
– rozstrzygniecie konkursu i nagrodzenie laureatów – 22 lutego 2013 r. w trakcie seminarium Miejska Sztuka Ogrodowa podczas Targów GARDENIA w Poznaniu.

CZEKAJĄ NAGRODY!
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię