Dziś upływa termin nadsyłania prac do IX edycji wojewódzkiego konkursu „Jestem młodym ekologiem” organizowanego z okazji Dnia Ziemi, którego tegoroczna edycja nosi hasło: „Z energią chrońmy środowisko”.

Konkurs organizowany przez szkołę w Lipinkach w dwóch grupach wiekowych:
I grupa – uczniowie klas I – III
II grupa – uczniowie klas IV – VI

Zasadniczym etapem jest test. Każdą szkołę może reprezentować jedna trzyosobowa drużyna z każdej grupy wiekowej. Zwycięży drużyna, która uzyska najwięcej punktów. Zgłoszenia do udziału w konkursie należy nadesłać do 17 kwietnia br.

Prace plastyczne mogą być wykonane dowolną techniką i w dowolnym formacie. Każdą pracę należy opisać.Prace literackie mogą mieć formę eseju, opowiadania lub wiersza. Prace będą oceniane przez jury powołane przez organizatora konkursu w następujących kategoriach: I kategoria – prace plastyczne uczniów klas I – III, II kategoria – prace plastyczne uczniów klas IV – VI i III kategoria – prace literackie uczniów klas IV – VI.

Szkoła biorąca udział w konkursie przesyła maksymalnie 5 prac plastycznych w każdej kategorii wiekowej oraz prace literackie bez ograniczeń, na adres organizatora do 31 marca br. Jury przyzna po 3 nagrody i 3 wyróżnienia w każdej kategorii. Konkurs wiedzy odbędzie się 22 kwietnia br. o godzinie 9.00 w Szkole Podstawowej w Lipinkach. Uroczystość wręczenia nagród i wyróżnień o godzinie 10.30 w sali Wiejskiego Domu Kultury w Lipinkach.

Zgłoszenia przysyłać na adres:
Publiczna Szkoła Podstawowa w Lipinkach
Lipinki 12
86-160 Warlubie
e-mail: [email protected]

Źródło: www.splipinki.phg.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię