W ramach poznańskiego „Roku klimatu i środowiska” trwa międzyszkolny konkurs ekologiczny pt. „Człowiek ? środowisko ? klimat” adresowany do uczniów szkół podstawowych.

By wziąć udział w konkursie, należy nadesłać pracę konkursową w terminie do 30 października br. W przypadku starszych uczestników, tj. uczniów klas IV-VI praca konkursowa powinna mieć formę pisemną (maksymalnie 10 stron A4) lub albumową (zestaw zdjęć z opisami, maksymalnie 10 kartek A4). Młodsze dzieci, uczniowie klas I-III nie mają tak dużego wyboru i mogą wykonać tylko formę albumową. Do wykonania prac nie wolno używać folii i plastików. 

Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi do 15 listopada br., uroczyste wręczenie nagród laureatom odbędzie się 28 listopada br. w Urzędzie Miasta Poznania.

Organizatorami tego wydarzenia jest Wydział Oświaty Urzędu Miasta Poznania i Szkoła Podstawowa nr 65 im. Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury, 61-642 Poznań, os. Kosmonautów 111, tel. (0-61) 820-10-63. Szkoła Podstawowa nr 65 jest zarazem koordynatorem konkursu, więc udziela wszelkich informacji. 

Źródło: www.poznan.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię