Innym pomysłem na walentynkowy prezent jest Drzewko Pełne Miłości wraz z piękną dedykacją. Teraz na osoby, które zdecydują się na taki zielony prezent, czekają nagrody w konkursie Fundacji Aeris Futuro i Fundacji Bielenda PROCO.

Drzewo to unikalny prezent, który będzie rósł, dojrzewał i redukował zanieczyszczenia środowiska naturalnego. Życie człowieka współzależne jest z otaczającym go środowiskiem, a sadzenie drzew przyczynia się do lepszej koegzystencji.

Konkurs organizowany jest w ramach projektu Zadedykuj drzewko, realizowanego przez Fundację Aeris Futuro, w którym można ufundować drzewko, a nawet las dla ukochanej osoby. Do drzewka można też dołączyć kartkę z życzeniami.

Spośród dedykacji dołączonych do drzew ufundowanych pomiędzy 2 a 9 lutego wybranych zostanie pięć najpiękniejszych. Ich autorzy otrzymają zestawy eko-kosmetyków Bielenda. Drzewka zostaną posadzone wiosną w różnych romantycznych miejscach w Małopolsce, Wielkopolsce i na Śląsku. Miejsce posadzenia drzewka wybiera Darczyńca. Osoba obdarowana wraz z osobą dedykującą drzewko, zostaną zaproszone na akcję sadzenia drzew.

Aby wziąć udział w akcji i konkursie należy wypełnić formularz umieszczony na stronie internetowej Fundacji Aeris Futuro, a następnie przekazać darowiznę.

Źródło: Fundacja Aeris Futuro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię