Grupa ENERGA, organizator ogólnopolskiego konkursu edukacyjnego ?Planeta Energii? i portal ZielonaLekcja.pl dziękują wszystkim uczestnikom za udział w konkursie! Dzisiaj podajemy wyniki.

Dziękujemy za udział w naszym konkursie. Wśród wszystkich uczestników wylosowaliśmy 15 osób, które  zdobywają zestawy Planety Energii:

1.    Anna Pitala
2.    Bartosz Wieczorek
3.    Ida Nisiewicz
4.    Jan Ołdachowski
5.    Jaś Prus
6.    Klaudia Firlej
7.    Maciek Spychała
8.    Martyna Babik
9.    Marzena Twardowska
10.  Monika Szczypiorowska
11.  Nina Mrowiec
12.  Paulina Graszkiewicz
13.   Rafał Świtulski
14.   Rozalia Różycka
15.   Tymoteusz Sewastjanowicz

Gratulujemy, nagrody wyślemy pocztą!

Konkurs realizowany jest w ramach prowadzonej przez Grupę ENERGA akcji edukacyjnej ?Planeta Energii? skierowanej do nauczycieli i uczniów klas I-III szkół podstawowych. Dzięki niemu najmłodsi dowiedzą się m.in. skąd się bierze prąd i jaką rolę pełni w naszym życiu, jakie są podstawowe źródła energii elektrycznej oraz jak racjonalnie i przyjaźnie dla środowiska z niej korzystać. Dowiedzą się także, jak bezpiecznie posługiwać się urządzeniami elektrycznymi oraz jak prawidłowo zachować się w pobliżu obiektów energetycznych.

Odpowiedz na pytanie: Co porusza elektrony? Odpowiedzi szukaj na stronie www.planetaenergii.pl w dziale Kraina Prądu.

Na odpowiedzi czekamy do 15 lutego br. pod adresem [email protected] ? w temacie maila należy wpisać: Konkurs Planety Energii i ZielonaLekcja.pl, a w treści maila, oprócz odpowiedzi na pytanie konkursowe, należy podać: imię, nazwisko, wiek i adres zamieszkania. Spośród autorów prawidłowych odpowiedzi rozlosujemy nagrody!

Do wygrania atrakcyjne upominki związane z Planetą Energii ? m.in. puzzle i niesamowita sprytna plastelina!!

Zapraszamy!

Kontakt
Emilia Seweryn
[email protected]
tel. 61 655 81 34

Do wygrania niesamowite nagrody!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię