Jeszcze tylko jutro będą odbywały się konsultacje społeczne dotyczące projektu planu rozwoju i modernizacji systemu gospodarki odpadami w Warszawie na lata 2008-2015 organizowane przez Centrum Komunikacji Społecznej oraz Biuro Ochrony Środowiska Urzędu Miasta w Warszawie.

Warszawiacy mogą zgłaszać uwagi do tego projektu, zanim dokument wejdzie w życie. Wszystkie uwagi i wnioski można zgłaszać w tym terminie w Biurze Ochrony Środowiska lub drogą  mailową na adres: [email protected].
 
Pełny tekst nowego planu gospodarki odpadami dla Warszawy jest dostępny dla każdego w Biurze Ochrony Środowiska przy placu Starynkiewicza 7/9 od 1 do 21 października br. w godzinach 9-15. Dokument jest również  dostępny na stronie internetowej www.um.warszawa.pl.
 
Ponadto, Urząd Miasta zorganizował  spotkania konsultacyjne poświęcone prezentacji „Planu Gospodarki Odpadami dla m.st. Warszawy na lata 2008-2012 z uwzględnieniem lat 2012-2015”, które odbyły się 1 i 14 października br. o godz. 17.00 w Sali Koncertowej na VI piętrze Pałacu Kultury i Nauki.

Źródło: www.ud-wlochy.waw.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię