Mazurski Związek Międzygminny ? Gospodarka Odpadami w Giżycku, we współpracy z Gminą Giżycko oraz społecznością sołectw Spytkowo, Pieczarki i Świdry, organizuje 30 maja br. w Spytkowie Mazurski Festyn Ekologiczny ?Eko-Logika 2009? pod hasłem przewodnim: ?Pożyczyliśmy Mazury od naszych wnuków ? oddajmy je w dobrym stanie!?.

Festyn „Eko-Logika 2009” ma na celu integrację mieszkańców Gminy Giżycko wokół kwestii szeroko pojętej ekologii oraz inicjowanej przez MZMGO kompleksowej gospodarki odpadami w regionie Wielkich Jezior Mazurskich. Program festynu obejmował będzie liczne gry i konkursy dla dzieci oraz młodzieży, a także wydarzenia artystyczne i występy, realizowane m.in. przy udziale: Cezarego Kubackiego – wodza Izegusa II z „Galindii” k. Iznoty, chóru dziecięcego Agaty Dowhań (ex „Alibabki”) z Mrągowa oraz poetyckiej Rodziny Waraksa z Grądzkich k. Wydmin. Zapowiedziana jest efektywna obsługa festynu przez media w tym regionalną telewizję i radio.

 
W ramach całodniowych wydarzeń festynowych, w których przewidziany jest udział liczącej około 300 osób, grupy społecznej zaplanowano liczne prezentacje i ekspozycje instytucji, firm i przedsiębiorstw, które zechciałyby w formie sponsorskiej uczestniczyć w finansowaniu nagród w konkursach oraz ich organizacji.

Zainteresowani proszeni są o potwierdzenie udziału w festynie do 17 kwietnia br.

Kontakt: Karolina Dudek, tel: 087 429 13 83, fax: 087 429 13 75,
e-mail: [email protected]

Źródło:  www.mzmgo.mazury.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię