Dziś w Poznaniu nastąpi uroczyste wręczenie nagród dla autorów najlepszych prac magisterskich o funduszach europejskich, a także wyróżnień dla laureatów konkursu ?Młodzi Wiedzą o Funduszach?. Organizatorem konkursu jest Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego.

1. Do konkursu na najlepszą pracę magisterską najwięcej prac nadesłali absolwenci z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza  w Poznaniu. Zgłoszenia przysłano ponadto z Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu oraz Uniwersytetu Wrocławskiego.

I miejsce zdobył Mikołaj Blejwas z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu za pracę pt. Analiza funkcjonowania i efektów wdrażania programów wsparcia rolnictwa z funduszy Unii Europejskiej na przykładzie SPO 2004-2006 działanie Inwestycje w gospodarstwach rolnych. Zwycięzca w nagrodę pojedzie na staż do Biura Informacyjnego Województwa Wielkopolskiego w Brukseli.

2. W konkursie „Młodzi Wiedzą o Funduszach” wpłynęło kilkadziesiąt prac plastycznych oraz uproszczonych wniosków o dofinansowanie. Podczas oceny prac i wniosków komisja brała pod uwagę: oryginalność pomysłu, technikę wykonania pracy, zawartość merytoryczną i opis projektu, jego cel oraz zakładane rezultaty.

Wyróżniono uczniów z kilkunastu szkół z terenu całej Wielkopolski. Laureaci otrzymają aparaty cyfrowe, nagrody książkowe oraz dyplomy.

Źródło: www.wrpo.wielkopolskie.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię