Trwa konkurs pt. ?Myśli zdrowe i zielone w aforyzmy i fraszki złożone? otwarty dla nauczycieli i uczniów gimnazjum z województwa warmińsko-mazurskiego organizowany przez W-M ODN i ECIE. Przedmiotem konkursu jest aforyzm lub fraszka podnosząca problem zdrowia i ekologicznego stylu życia.

Nauczyciele nadsyłają fraszki i aforyzmy 26 czerwca  br. na adres: W-MODN w Elblągu, ul. Saperów 20, 82-340 Elbląg z dopiskiem: „Fraszka”l ub adres e-mail [email protected].

Uczestnikiem konkursu może być każdy nauczyciel uczący w gimnazjum oraz każdy uczeń gimnazjum z terenu Warmii i Mazur. Każdy uczestnik konkursu może przesłać na adres organizatora dowolną ilość autorskich fraszek i aforyzmów, które dotąd nie były nigdzie publikowane.

Jedna placówka może przesłać prace wszystkich uczestników konkursu listem zbiorczym, przy czym prace każdego autora muszą być na odrębnej kartce opatrzonej metryczką.

Wyniki konkurs znajdą się na stronie internetowej W-MODN w Elblągu. Laureaci zostaną zaproszeni na podsumowanie konkursu, które odbędzie się jesienią w Elblągu. 

Źródło: www.wmodn.elblag.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię