Od 25 do 27 stycznia 2013 r. na terenie Beskidu Śląskiego w Bystrej koło Bielska-Białej odbędzie się Zgromadzenie Wszystkich Istot ? zajęcia warsztatowe skierowane do ludzi pragnących podjąć próbę przełamania egocentrycznego spojrzenia na otaczający nas świat, zwrócenia uwagi na sieć połączeń i zależności w przyrodzie.

Warsztat jest zaproszeniem do wzięcia udziału w nierozerwalnym kręgu „wszystkich istot”. Pamiętajmy, że jesteśmy częścią natury i możemy jej zaufać – ona wie lepiej niż my. Podczas warsztatu uczestnicy biorą udział w różnorodnych procesach, w których odkrywają swoje głębokie powiązania z całym żywym światem. To pozwala w pełni doświadczyć siebie oraz przyrody wokół, po to, by ostatecznie podjąć działania na jej rzecz. Każda najmniejsza czynność ma znaczenie, a każda nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku.
 
Warsztat Zgromadzenie Wszystkich Istot odwołuje się do zasad głębokiej ekologii, jest oparty o starą legendę i rytuały pochodzące z różnych kultur oraz współczesną psychologię.
 
Termin: 25-27 stycznia (piątek-niedziela) 2013 r.
Miejsce: Bystra k. Bielska-Białej, Beskid Śląski
Wiek: osoby pełnoletnie
Koszt: 80 zł (w tym program i nocleg)
 
Informacje i zapisy pod adresem:
Grzegorz Bożek, e-mail: [email protected]
tel. 33 817 14 68
 
lub listownie
Stowarzyszenie Pracownia na rzecz Wszystkich Istot
ul. Jasna 17
43-360 Bystra

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię