Mapowanie zabytków, e-pomoc dla dzieci i młodzieży, tworzenie bazy danych o promieniowaniu, wizualizacja wyników badań, promocja adopcji starszych psów ? to tylko kilka przykładów działalności e-wolontariuszy.

Zapoznaj się z najlepszymi polskimi przykładami społecznego działania w Internecie i wybierz zwycięzców IV edycji Konkursu „Odkryj e-wolontariat”!

5 grudnia, a więc w Dzień Wolontariusza, rozpoczęło się głosowanie w IV edycji Konkursu „Odkryj e-wolontariat”. Wejdź na stronę www.e-wolontariat.pl/glosowanie, zapoznaj się z opisami 12 finalistów i wybierz swoich faworytów! Przekonaj się, jak wiele dobrego dzieje się w internecie!
Głosy można oddawać codziennie do końca roku, na stronie www.e-wolontariat.pl/glosowanie. Wśród wszystkich głosujących rozlosujemy zestawy gadżetów e-wolontariackich oraz 3 podwójne zaproszenia na Galę Finałową konkursu w styczniu 2013.
Czym jest e-wolontariat?
 
E-wolontariat to wolontariat wykonywany przez Internet. Udzielanie bezpłatnych porad w Sieci, moderowanie forum, organizowanie i/lub wspieranie akcji społecznych w Internecie, redagowanie artykułów w Wikipedii to jedne z wielu przykładów e-wolontariatu. 
O co chodzi w Konkursie „Odkryj e-wolontariat”?
Konkurs „Odkryj e-wolontariat” ma na celu nagrodzenie i promowanie najlepszych projektów,
w ramach których wolontariusze pomagają innym przez Internet.
 
Nagrodami dla laureatów konkursu są środki finansowe przeznaczone na dalszy rozwój
e-wolontariatu.
 
Kapituła Konkursu wybrała 12 najlepszych projektów zgłoszonych do tegorocznej edycji konkursu. Teraz wszystko leży w Waszych rękach internauci!
Zapraszamy na stronę www.e-wolontariat.pl/glosowanie
Szczegółowe informacje na temat Konkursu oraz Regulamin dostępne są na stronie http://e-wolontariat.pl/pl/content/category/id,60,title,IV-edycja.html.

Informacje o Konkursie:
·         Patrycja Rokicka: [email protected]
·         Marzena Kacprowicz : [email protected]
 
Konkurs „Odkryj e-wolontariat” organizuje Fundacja Dobra Sieć wraz z Polsko-Amerykańską Fundacją Wolności – partnerem portalu e-wolontariat.pl oraz Fundacją Orange – współorganizatorem portalu e-wolontariat.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię