Artyści, projektanci, organizatorzy wystaw recyklingowych i zajęć plastycznych, eko rodzice oraz wszyscy pasjonaci idei „zrób-to-sam” z wykorzystaniem odpadów – te wszystkie osoby mają doskonałe narzędzie ułatwiające znalezienie odpadów do kreatywnego recyklingu – portal www.oddamodpady.pl i profil na FB.

Poszukujesz starych palet do budowy altanki? A może masz sporo włóczki do wydania lub dysponujesz nadmiarem rolek po papierze toaletowym? Jeśli poszukujesz lub dysponujesz niepotrzebnymi już przedmiotami lub zakwalifikowanymi jako odpady, możesz zrobić coś dobrego i oddać je osobom które zrobią z nich właściwy użytek.

Służy temu platforma OddamOdpady.pl – jej celem jest wymiana informacji o odpadach gotowych do zagospodarowania. Platforma wyrosła z potrzeby usystematyzowania wiedzy o źródłach pozyskania ciekawych materiałów do kreatywnego recyklingu.

OddamOdpady.pl jest skarbnicą różnorodnych surowców, gotowych do wykorzystania w projektach twórczych. Portal jest kierowany zarówno do artystów, projektantów, organizatorów warsztatów recyklingowych i zajęć plastycznych, świadomych rodziców, działkowców i wszystkich pasjonatów idei „zrób-to-sam” z wykorzystaniem odpadów. Dostępne informacje ułatwią znalezienie najbliższego przedsiębiorstwa oraz nawiązanie kontaktu w celu zdobycia interesujących materiałów.

OddamOdpady.pl to narzędzie ułatwiające racjonalną gospodarkę odpadami w przedsiębiorstwie, niezależnie od branży. Korzystanie z platformy ułatwi oparcie działań CSR firmy na idei recyklingu, odpowiedzialnego gospodarowania odpadami oraz trosce o środowisko naturalne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię