Z moją grupą ?Łazików?(członków Koła Turystyczno – Sportowego, którego jestem opiekunem) byliśmy ostatnio na dwóch wiosennych rajdach pieszych organizowanych przez miejscowy PTTK– pisze Elżbieta w najnowszym odcinku swojego bloga.

W naszej szkole wraz z wiosną zaczął się bardzo gorący okres działań. Realizujemy wiele ekozadań: obchodziliśmy Święto Ziemi, kontynuujemy zbiórkę odpadów, przygotowujemy się do happeningu oraz do edukacji ekologicznej najmłodszych w miejscowym przedszkolu.

(fragment bloga z 4 maja)

Przeczytaj całość

Internetowy pamiętnik jest prowadzony przez Paną Elżbietę – zaangażowaną w edukację ekologiczną nauczycielkę oraz inicjatorkę działań dla lokalnej społeczności. Jest to zbiór przemyśleń nt. edukacji ekologicznej w szkole, a także komentarz do otaczajacej codzienności z punktu widzenia osoby, która kocha i rozumie naturę. Blog Pani Elżbiety będzie cotygodniowo aktualizowany o nowe, uporządkowane chronologicznie wpisy.

Celem bloga jest nie tylko przedstawienie światopoglądu miłośniczki ekologii, ale także zachęcenie innych osób do równie świadomej postawy względem Matki Ziemii. W przyszłości będziemy wzbogacać blogosferę portalu ZielonaLekcja.pl o pamiętniki innych inspirujących osób.

Zapraszamy!

Fot. Elżbieta

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię