W Poznaniu trwa największa w Europie Środkowo-Wschodniej targowa wystawa poświęcona ekologii – Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POLEKO. Targi można zwiedzać do piątku, 26 listopada.

Zapraszamy  na nasze stoisko na Targach POLEKO

Hala nr 5, stoisko nr 40

Zapraszamy też na Zjazd Maskotek Ekologicznych, 23 listopada na POLEKO!!! Poznaj Zielniaka i jego przyjaciół.

 

Quiz z Zielniakiem

XXII edycji tych targów towarzyszyć będą, już po raz trzeci, Międzynarodowe Targi Techniki Komunalnej KOMTECHNIKA. Atutem POLEKO jest ich specjalizacja, ściśle branżowy charakter oraz cztery ekspozycje specjalne: Salon Recyklingu, Czystej Energii, Aparatury Kontrolno-Pomiarowej oraz Nauka dla Środowiska.

Targi obejmują szeroki zakres tematyczny: od odpadów, ścieków i wody, poprzez odnawialne źródła energii oraz recykling, ochronę powietrza, po doradztwo i instytucje ochrony środowiska. Silną stroną targów jest ponadto wszechstronna oferta forów, debat, seminariów i konferencji o tematyce ekologicznej organizowanych w ścisłej współpracy z partnerami branżowymi.

Zasady wstępu dla szkół

Organizatorzy zapraszają do zwiedzenia ekspozycji targowej przez uczniów oraz studentów wyłącznie w dniach 25-26 listopada 2010

Dla zorganizowanych grup szkolnych i studenckich jest specjalna ofertę cenową. Koszt udziału dla grup szkolnych to 10 zł dla każdego uczestnika (również dla opiekuna grupy).  Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie formularza – LISTY UCZESTNIKÓW oraz dokonanie zapłaty w gotówce na terenie targów w kasach biletowych.

Organizatorzy proszą o staranne wypełnienie listy (podanie: nazwy szkoły, imion i nazwisk uczniów/studentów i opiekunów, a także numerów legitymacji szkolnych/studenckich) i podpisanie listy uczestników przez dyrektora szkoły, a następnie zgłoszenie się z oryginałem listy do Opiekuna Klienta (stanowiska będą zlokalizowane przy informacji we wszystkich holach wejściowych na teren targów).

Godziny otwarcia terenów targowych dla publiczności

wt.- czw.: 9.00 – 17.00
pt.: 9.00 – 16.00

Godziny otwarcia kas

wt.- czw.: 8.30 – 16.30
pt.: 8.30 – 15.30

Bilet upoważnia do zwiedzania Targów Produktów i Usług dla Samorządów Lokalnych GMINA oraz Salonu Nieruchomości i Inwestycji INVESTFIELD

Lokalizacja
Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.
ul. Głogowska 14, 60-734 Poznań
Pawilony: 3, 3A, 4, 5 oraz tereny zewnętrzne

 
Źródło: poleko.mtp.pl
 

Targi POLEKO obejmują szeroki zakres tematyczny związany z ekologią.

Zdjęcie z konferencji Ministra Środowiska podczas ubiegłorocznych targów. / Fot. POLEKO

Przez cztery dni ekspozycję Targów Poznańskich odwiedziło ponad 21 000 gości z Polski i zagranicy. / Fot. POLEKO

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię