?Polując na światło? to tytuł czasowej wystawy fotograficznej można oglądać w Muzeum Leśnictwa Ośrodka Kultury Leśnej. Autorem zdjęć jest Mirosław Kwieciński ? absolwent trzech poznańskich uczelni: Akademii Ekonomicznej, podyplomowych studiów dziennikarskich na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza oraz studiów z zakresu ekologii łowiectwa na Akademii Rolniczej.

Przez wiele lat pracował jako dziennikarz telewizyjny i prezenter. Jest autorem ogólnopolskich i lokalnych programów publicystycznych. Z zamiłowania myśliwy, chociaż ostatnio nad sztucer przedkłada aparat fotograficzny. I takim właśnie polowaniem się zajmuje. Fotografuje od sześciu lat. Prezentowane w Gołuchowie fotogramy pochodzą z terenu dwu nadleśnictw: Krzyż Wlkp. oraz Turek.

Na uroczystym otwarciu wystawy w „Oficynie" gościło grono sympatyków twórczości Mirosława Kwiecińskiego. Kuluarowe rozmowy, od których nie stronił autor, były znakomitą okazją do poznania historii utrwalonych obrazów. Wystawa w Muzeum Leśnictwa prezentowana będzie do końca czerwca br.

Źródło: Ośrodek Kultury Leśnej w Gołuchowie
 

Fot. OKL Gołuchów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię