Macro of working bee on honeycells.

Rozstrzygnięto fotograficzny konkurs „Załóż Miejsce Przyjazne Pszczołom? na zdjęcie ukazujące stworzony dla pszczół  zakątek w ogrodzie, na balkonie lub tarasie. 

Jury konkursu zdecydowało się przyznać dwa równorzędne pierwsze miejsca dla: Szkoły Podstawowej im Marii Konopnickiej w Kostomłotach oraz dla Szkoły Podstawowej im. św. Floriana w Glisnem. Natomiast wyróżnieniem nagrodzono Szkołę Podstawową nr 1 z Zespołu Placówek Edukacyjno-Wychowawczych i Rehabilitacyjnych w Stemplewie. 

Zwycięzcy konkursu otrzymają bony zakupowe o wartości 500 zł każdy do zrealizowania w sieci sklepów Leroy Merlin, a także po dwie sztuki gry pamięciowej ?Zapamiętaj mnie! Poznaj pszczoły i kwiaty przyjazne pszczołom? do wykorzystania w świetlicy szkolnej. Natomiast wyróżnionej placówce zostaną przekazane dwie sztuki wcześniej wymienionej gry pamięciowej.

Laureaci zasłużyli na nagrody, ponieważ nadesłali interesujące prace, potwierdzające zaangażowanie i troskę uczniów o przyszłość pszczół, będących jednym z najważniejszych gatunków zwierząt na naszej planecie. Gratulujemy zwycięzcom i zachęcamy do obejrzenia zdjęć. Niech ten konkurs stanie się inspiracją dla innych, i to zarówno pod względem dbałości o dobro pszczół, jak i w kontekście twórczych zmagań z fotografią.

LAUREAT I MIEJSCA:  Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Kostomłotach
LAUREAT 1 MIEJSCA: Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Kostomłotach
LAUREAT 1 MIEJSCA: Szkoła Podstawowa im. św. Floriana w Glisnem
WYRÓŻNIENIE: Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych i Rehabilitacyjnych w Stemplewie

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię