Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka, Marek Woźniak ? Marszałek Województwa Wielkopolskiego zaprasza dzieci wraz z rodzicami na pełną wrażeń bezpłatną wycieczkę pociągiem z lokomotywą parową do Kołobrzegu. Pociąg o nazwie ?PIRAT? wyruszy w sobotę 29 maja o godz. 6.45 rano z Dworca Głównego w Poznaniu.

Po drodze najmłodszych czeka mnóstwo niespodzianek – w tym zabawy, konkursy z nagrodami oraz upominki i słodycze. Na stacji pośredniej w Pile dzieci obejrzą widowiskowy pokaz wodowania lokomotywy. Główną atrakcją wycieczki będzie wjazd pociągu do portu w Kołobrzegu. W pobliżu latarni morskiej stanie stoisko Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej, która promować będzie kolejowe atrakcje turystyczne Wielkopolski. Wyjazd z Kołobrzegu w kierunku Poznania zaplanowano tego samego dnia o godz. 16.53.

Przejazd pociągiem „PIRAT”  ufundował  Marek Woźniak – Marszałek Województwa Wielkopolskiego. Przewoźnikiem na trasie jest spółka „Przewozy Regionalne”.

Bilety na przejazd pociągiem „PIRAT” można otrzymać: w siedzibie Wielkopolskiego Zakładu Przewozów Regionalnych w Poznaniu przy ul. Dworcowej 1 w pokoju nr 9, w dniach 21, 24 – 26 maja 2010 r., w godz. 8.30 – 14.30. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Także, biorąc udział w konkursach ogłaszanych na antenach regionalnych rozgłośni radiowych i w prasie.

Uwaga! Każde dziecko podróżujące „PIRATEM” musi przebywać pod opieką osoby pełnoletniej. Jedna osoba pełnoletnia może opiekować się maksymalnie czworgiem dzieci. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc w wagonach, jednym dzieckiem może opiekować się maksymalnie jedna osoba dorosła. Odbiór bezpłatnych biletów na przejazd „PIRATEM” odbywa się w siedzibie Wielkopolskiego Zakładu Przewozów Regionalnych przy ul. Dworcowej 1 w Poznaniu za okazaniem dowodu tożsamości lub numeru PESEL

Kontakt: Wielkopolska Organizacja Turystyczna, 27 Grudnia 17/19, 61-737 Poznań, tel. 61 66 45 258, e-mail:  [email protected].

 

 

 

 

 

Po drodze najmłodszych czeka mnóstwo niespodzianek – w tym zabawy, konkursy z nagrodami oraz upominki i słodycze. / Fot. Jana Kollárová, www.sxc.hu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię