Jeśli masz dość poruszania się samochodem lub innymi pojazdami emitującymi do atmosfery ogromną ilość spalin, koniecznie weź udział w imprezie pt. ?Moda na 2 koła?, która się odbędzie na parkingu Centrum Handlowego Auchan Częstochowa w dniach 28-29 kwietnia.

Jak się okazuje, jazda na rowerze z roku na roku zyskuje coraz więcej zwolenników, więc celem imprezy jest nauczenie najmłodszych, jak bezpiecznie poruszać się na drogach, a także umożliwienie zdania bezpłatnego egzaminu na kartę rowerową dzieciom powyżej 10. roku życia.

Podczas wydarzenia odbędą się pogadanki z policjantami na temat zasad ruchu drogowego, zaś drugiego dnia (29 kwietnia) będzie można również podziwiać pokazy Tomasza Stockiego i Damiana Woźniaka, mistrzów Polski w trialu rowerowym – najbardziej widowiskowej konkurencji kolarskiej, w której najważniejsza jest pełna kontrola nad rowerem i równowaga. Kolejną atrakcją będzie pokaz najnowszych rowerów i akcesoriów. Wszyscy, którzy przyjadą na imprezę swoim rowerem, będą mogli wziąć udział w konkursie jazdy na czas.

Impreza odbędzie się na parkingu Centrum Handlowego Auchan Częstochowa przy ul. Krakowskiej 10 w Poczesnej:

  • 28 kwietnia w godz. 12.00-18.00,
  • 29 kwietnia w godz. 12.00-16.00.

Kontakt z organizatorami:
Aleksandra Rzońca – [email protected]
Menedżer CH Auchan Częstochowa

Centrum Handlowe Auchan Częstochowa
ul. Krakowska 10
42-262 Poczesna
+48 34 377 86 70
www.centraauchan.pl
 

Rower to pojazd bardzo proekologiczny / Fot. ( Hidden )

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię