22 kwietnia, w niedzielę wszystkich ekologicznych Poznaniaków i nie tylko zapraszamy na akcję ?Recykling daje owoce?! Świętuj Światowy Dzień Ziemi razem z nami! Akcja odbędzie się w Kluboksięgarni Głośna, ul. św. Marcin 30 (obok/nad kinem Muza).

Od godziny 11.00 do godziny 16.00 koordynatorzy akcji będą czekać na uczestników z pysznymi, świeżymi owocami, które otrzymacie w zamian za kartoniki po napojach i mleku (tzw. tetra paki). Aby otrzymać garść owoców należy przynieść min. 5 kartoników po napojach. Bo recycling daje owoce!
 
Dodatkowo przez cały czas trwania akcji, będzie można wziąć udział w warsztatach tworzenia portfelików, karmników dla ptaków i wazonów-doniczek z przyniesionych przez Was kartonów (chcąc stworzyć recyklingowe cudo należy przynieść więcej niż 5 kartoników). Przewidujemy także inne atrakcje. Ważne: kartoniki do wykorzystania na warsztatach muszą być umyte!
Akcja powstała: dzięki gościnności Kluboksięgarni Głośna, pod patronatem programu ReKarton i dzięki wsparciu Stowarzyszenia Jeden Świat  i portalowi Tytka.pl .
 
Dodatkowych informacji udzielają koordynatorki akcji:
Katarzyna Łukaszenko [email protected]
Magdalena Janaszek, [email protected]
 
Zapraszamy do dołączenia do wydarzenia na facebooku
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię