Lubisz wyprawy na łono przyrody z aparatem w ręku? Jeśli tak, to konkurs „Bezkrwawe łowy” jest właśnie dla Ciebie! Konkurs ma zachęcić uczestników konkursu do zgłębienia swojej wiedzy na temat rzadkich gatunków fauny i flory Mikroregionu WPN i zapoznać ich z wielkim bogactwem roślin i zwierząt, a także zaproponować nową formę relaksu ? tzw. ?bezkrwawych łowów?.

Konkurs odbywa się będzie w formule "on-line" za pośrednictwem serwisu www.mikroregionwpn.pl. Celem Konkursu jest wyłonienie laureatów – autorów zdjęć, którzy zgodnie z oceną Komisji Konkursowej w najpełniejszy sposób oddadzą hasło przewodnie konkursu jakim są „Przyrodnicze Skarby Mikroregionu Wielkopolskiego Parku Narodowego”.

Konkurs jest otwarty dla wszystkich fotografujących. Każdy z uczestników może nadesłać do 7 fotografii.

Przedmiotem fotografii konkursowych powinny być rzadko występujące gatunki roślin i zwierząt Wielkopolskiego Parku Narodowego. Uczestnik bierze udział w konkursie poprzez przesłanie Pracy Konkursowej w formie elektronicznej na adres znajdujący się na stronie www.mikroregionwpn.pl. Prace w formacie JPG o wymiarach min 1200×1600 pikseli i max w plikach nieprzekraczających 3MB należy nadsyłać na adres [email protected] w formie załączników do listu elektronicznego.

Konkurs trwa do 30 września 2011 roku.

Wszelkich informacji dotyczących Konkursu udziela Organizator drogą mailową ([email protected]). Organizatorem konkursu fotograficznego jest Stowarzyszenie Gmin Mikroregionu Wielkopolskiego Parku Narodowego.

Źródło: www.mikroregionwpn.pl

Poznaj nową formę relaksu – tzw. „bezkrwawe łowy” – to jest piesze lub rowerowe wycieczki z aparatem fotograficznym w ręku. / Fot. www.sxc.hu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię