Trwa IV Edycja Konkursu Fotografii Przyrodniczej Mazurskiego Parku Narodowego pt. ?Co w trawie piszczy ? czyli łąka i jej mieszkańcy?.

Konkurs jest przeznaczony dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych powiatów gorlickiego, jasielskiego i krośnieńskiego. Uczestnicząc w nim, uczniowie będą mogli rozszerzać swoje zainteresowania fotograficzne i zaprezentować  zdolności artystyczne. Konkurs ma zachęcić do wędrówek na łąki, do odwiedzenia ich mieszkańców i uchwycenia piękna, kolorów i kształtów.

Przy ocenie będzie brana pod uwagę oryginalność interpretacji tematu, a także tytuł pracy jego zgodność z tematyką, ale również oryginalność i pomysłowość. W razie pytań i wątpliwości można  kontaktować się mailowo [email protected], [email protected] lub telefonicznie (013) 4414099.

Konkurs będzie realizowany w kilku etapach:

1. Zaproszenie do konkursu – maj 2008
2. Wykonywanie zdjęć przez uczestników konkursu (czerwiec – październik 2008).
3. Nadsyłanie prac uczniów przez szkoły (do 30 listopada 2008).
4. Ocena prac przez komisję konkursową i wybór laureatów (grudzień 2008/styczeń 2009).
5. Ogłoszenie wyników – wysłanie zawiadomień do szkół wraz z zawiadomieniem o terminie i sposobie odbioru nagród przez laureatów (styczeń 2009).
6. Uroczyste wręczenie nagród dla laureatów i wyróżnionych uczestników połączone z wystawą nagrodzonych prac (luty 2009).
7. Dwudniowe warsztaty dla laureatów konkursu w Stacji Badawczej MPN (maj 2009).

Źródo informacji i pełny regulamin na stronie: www.magurskipn.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię