„Gazeta Pomorska? wraz ze Szkołą Leśną na Barbarce organizują konkurs fotograficzny pod hasłem „Barbarka w obiektywie?. Do zdobycia ciekawe nagrody.

Baza Szkoły Leśnej na Barbarce znajduje się na terenie rozległego kompleksu leśnego, mieszczącego się w granicach administracyjnych miasta Torunia. Baza jest oddalona o 13 km od jego centrum.

By wygrać atrakcyjne nagrody, wystarczy wybrać się na Barbarkę i zrobić zdjęcie sobie, swojej rodzinie czy znajomym w ciekawym zakątku tej leśnej osady. Wszystkie zdjęcia będą na bieżąco zamieszczane na stronie internetowej www.pomorska.pl oraz w papierowym wydaniu "Gazety Pomorskiej”.

Spośród nadesłanych zgłoszeń zostaną wybrane najciekawsze prace, których autorzy otrzymają nagrody. Zgłoszenia są przyjmowane do 15 sierpnia pod adresem e-mail: [email protected] z dopiskiem "Barbarka w obiektywie”.

Zdjęcia należy nadsyłać wraz z krótkim opisem miejsca, w którym zostały one zrobione oraz danymi osobowymi osób uwiecznionych na fotografii. Dla autorów trzech najciekawszych zdjęć przygotowano atrakcyjne nagrody: za pierwsze miejsce nagrodą będzie nocleg dla dwóch osób w bazie noclegowej na Barbarce. Druga nagroda to park linowy dla kolejnych dwóch osób. Za trzecią lokatę należą się książka oraz bezpłatny dostęp do korzystania ze sprzętu sportowego.

Wśród uczestników konkursu rozlosowane zostaną także inne gadżety od "Gazety Pomorskiej” i Szkoły Leśnej na Barbarce.

Źródło: www.pomorska.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię