Do 19 września mogą zgłaszać się uczniowie zainteresowani udziałem w VII Edycji Konkursu Ekologicznego „Podaj wodzie pomocną dłoń” – dla uczniów szkół gimnazjalnych.

W konkursie mogą wziąć udział zespoły 4-osobowe, składające się z uczniów szkół gimnazjalnych zgłoszonych przez opiekuna na załączonej karcie zgłoszeniowej do 19 września br. (sobota). W konkursie nie mogą uczestniczyć laureaci (1., 2., 3. miejsca) poprzednich edycji.

Karty należy przesłać na adres:
„Wodociągi Słupsk”
OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW
ul. Sportowa 73, 76-200 Słupsk
lub osobiście z dopiskiem KONKURS EKOLOGICZNY

Zadania zespołów szkolnych:
1. Plakat  – max punktacja – 10.
2. Praca badawcza przedstawiona w formie pisemnej oraz na nośniku, tematyka pracy badawczejzwiązana z tematem hasłem konkursu – max punktacja – 25.
Makiety i prace badawcze należy złożyć w siedzibie firmy „Wodociągi Słupsk” w Dziale Obsługi Klienta (portiernia) lub bezpośrednio w CEE przy Oczyszczalni Ścieków w Słupsku ul. Sportowa 73 do 21 października br.
3. Prezentacja prac badawczych ( forma dowolna) podczas finału konkursu czas do 15 min. – 27 października o godzinie 10.0 w CEE – max punktacja – 15.
4. Uczestnictwo w Quizie ekologicznym – max punktacja 25.

Spotkanie konsultacyjne dla uczestników konkursu z opiekunami odbędzie się 22 września o godz. 12.00 w Centrum Edukacji Ekologicznej przy Oczyszczalni ścieków ul. Sportowa 73. Szkoły otrzymają nagrody ufunduowane przez organizatora konkursu, natomiast laureaci I, II i III miejsca będą uczestniczyć w wycieczce zorganizowane przez CEE.

Źródło: www.wodociagi.slupsk.pl

Region słupski to jedno z piękniejszych i najczystszych miejsc w Polsce. / Fot. Graham Briggs, www.sxc.hu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię