Jesteś ogrodnikiem, projektantem lub studentem kierunków związanych z architekturą krajobrazu i kształtowaniem terenów zieleni? A może pasjonuje Cię projektowanie ogrodów? Wszystkich miłośników ogrodnictwa zapraszamy do udziału w konkursie Inspiracje w przestrzeni.

W tegorocznej, ósmej edycji konkursu, organizowanego przez miesięcznik ?Zieleń Miejska?, uczestnicy zaprojektują ogród sensoryczny ? czyli miejsce, które wyostrza zmysły. Dzieje się tak zwłaszcza dzięki odpowiednio dobranym roślinom, które stymulują ośrodkowy układ nerwowy i skłaniają mózg do efektywniejszego działania oraz poznawania najbliższego otoczenia każdym zmysłem. Tradycyjnie zwycięskie w konkursie projekty są realizowane, a w tym roku nagrodzona koncepcja zostanie urzeczywistniona na Pomorzu, na terenie Przedszkola nr 10 w Sopocie, które mieści się w urokliwej kamienicy z zabytkową wieżyczką.

Do udziału w konkursie serdecznie zapraszamy uczniów techników, studentów i absolwentów kierunków związanych z architekturą krajobrazu i kształtowaniem terenów zieleni, projektantów, architektów krajobrazu, urbanistów, a także miłośników tworzenia zielonych przestrzeni.

Czasu na przygotowanie projektu nie jest dużo, bowiem na prace czekamy tylko do 5 lutego 2019 r. Z kolei uroczyste rozdanie nagród nastąpi 21 lutego 2019 r. w Poznaniu podczas Forum Miejska Sztuka Ogrodowa, które odbędzie się w ramach Targów GARDENIA.

Więcej informacji na stronie: http://www.abrys.pl/media/konkursy/inspiracje-w-przestrzeni/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię