Saksońska Fundacja Krajowa ds. Przyrody i Środowiska Naturalnego – LaNU (Drezno / Niemcy), we współpracy ze Stowarzyszeniem Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego ?Pogranicze? (Lubań) zapraszają do udziału w polsko-niemieckim szkoleniu ?Praca w zespole i kierownictwo?, organizowanym w ramach projektu ?Nowe Drogi dla Edukacji Ekologicznej w Saksonii i na Dolnym Śląsku – w dn. 18-19 kwietnia 2013 w Seifhennersdorf / Niemcy (ok. 20 km od Zittau).

To specjalistyczne szkolenie jest skierowane wyłącznie do edukatorów ekologicznych z Saksonii i z Dolnego Śląska (w szczególności powiaty: bolesławiecki, lubański, lwówecki, zgorzelecki, jeleniogórski i miasto na prawach powiatu Jelenia Góra).  Do udziału zapraszeni są w szczególności przedstawiciele centrów edukacyjnych, nadleśnictw, parków narodowych i krajobrazowych, stowarzyszeń / fundacji oraz innych placówek edukacyjnych, zajmujących się edukacją ekologiczną.

Szkolenie poza pozyskaniem wiedzy i praktycznych umiejętności z zakresu pracy w zespole / kierowania zespołem dodatkowo umożliwia  osobom z  Dolnego Śląska nawiązanie kontaktów z edukatorami ekologicznymi z  Saksonii.

Informacje organizacyjne:
·         Udział w szkoleniu jest BEZPŁATNY.
·         Organizatorzy zapewniają także bezpłatny nocleg i wyżywienie.
·         Spotkanie będzie prowadzone w j. niemieckim z tłumaczeniem symultanicznym na j. polski.
·         Termin zgłoszeń upływa 10.04.2013.
·         Szkolenie jest elementem projektu „Nowe Drogi dla Edukacji Ekologicznej w Saksonii i na Dolnym Śląsku“ – projekt ramowy Trójnarodowej Sieci Edukacji

Ekologicznej”, dofinansowanego przez Unię Europejską ze środków  Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Saksonia – Polska 2007 – 2013.

Szkolenie poza pozyskaniem wiedzy i praktycznych umiejętności z zakresu pracy w zespole / kierowania zespołem dodatkowo umożliwia osobom z Dolnego Śląska nawiązanie kontaktów z edukatorami ekologicznymi z Saksonii. / Fot. betta5, www.sxc.hu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię