Towarzystwo Ochrony Siedlisk ?ProHabitat? zaprasza do udziału w konkursie na opracowanie szkolnej ścieżki przyrodniczej w ramach projektu edukacyjnego pn.?Szkolna ścieżka przyrodnicza?. Prace konkursowe należy dostarczyć do 30 września 2013 r.

Konkurs, który skierowany jest do szkół podstawowych i gimnazjów z obszaru województwa podlaskiego, będzie dotyczyć opracowania szkolnej ścieżki przyrodniczej jako skutecznego narzędzia edukacji, ochrony i zachowania lokalnych wartości przyrodniczych.

Szkoły biorące udział w konkursie opracują ścieżkę w i oparciu o zasoby przyrodnicze swojej okolicy. Ścieżka składać się będzie z 7 tablic w tym 1 tablicy informacyjnej (tytuł projektu, zespół opracowujący ścieżkę, przesłanie ścieżki itp.) oraz 6 tablic merytorycznych.

Prace konkursowe należy dostarczyć do 30.09.2013 r. wraz z formularzem zgłoszeniowym.

Rozstrzygnięcie konkursu i wybór zwycięskiej szkolnej ścieżki przyrodniczej, która zostanie zrealizowana na terenie szkoły, nastąpi w październiku 2013 r. Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

Więcej informacji znajduje się w regulaminie konkursu oraz na stronie internetowej organizatora www.prohabitat.pl. Projekt jest realizowany przy wsparciu finansowym Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego w Białymstoku.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię