Carrefour do swojej oferty książek wprowadził nowy kolekcjonerski album przyrodniczy pt. ?Twoja przygoda z polską przyrodą?. To bogato ilustrowana publikacja o polskiej przyrodzie, w której można znaleźć wiele ciekawych informacji o świecie zwierząt i roślin oraz serię łamigłówek i zadań edukacyjnych dla dzieci.

Album powstał we współpracy Carrefour z ekspertami z dziedziny hydrobiologii Uniwersytetu Warszawskiego. By był w pełni wartościowy, należy go uzupełnić 160 naklejkami, które otrzymuje się za darmo, w zmian za zakupy zrobione w Carrefour. Za każde wydane 30 złotych kasjer wyda przy kasie 1 pakiet z 5 naklejkami (oznacza to, że przy zakupach za min. 60 zł klient otrzyma 2 pakiety, przy zakupy za min. 90 zł ? 3 pakiety, itd.). Istnieje także możliwość zakupu naklejek niezależnie od zrobionych zakupów ? kosztują one wtedy 2 zł za jeden pakiet. Album kosztuje 5 zł.

Albumy i pakiety z naklejkami będą dostępne we wszystkich hipermarketach i supermarketach Carrefour do 3 czerwca lub do wyczerpania zapasów.

album_twoja_przygoda_z_polska_przyroda

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię