Trwa konkurs fotograficzny ?W 5 dni dookoła Krakowa?, organizowany przez Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży w Krakowie. Konkurs skierowany jest do młodzieży szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z Krakowa i okolic. Zmagania konkursowe mają na celu zatrzymanie w kadrze piękna ziemi krakowskiej.

Zmagania konkursowe mają na celu odnalezienie i zatrzymanie w kadrze piękna ziemi krakowskiej: Krakowa, Czernichowa, Igołomii-Wawrzyńczyc, Iwanowic, Jerzmanowic-Przeginii, Kocmyrzowa-Luborzycy, Krzeszowic, Liszek, Michałowic, Mogilan, Skały, Skawiny, Słomnik, Sułoszowej, Świątnik Górnych, Wielkiej Wsi, Zabierzowa, Zielonek.

Celem jest promocja uzdolnionych autorów, prezentacja i popularyzacja twórczości fotograficznej, przybliżenie młodzieży bogactwa krajobrazowego, przyrodniczego i kulturowego Krakowa i okolic, uwrażliwienie na piękno przyrody, edukacja ekologiczna i kulturalna dzieci młodzieży, prezentacja osiągnięć w fotografii ukazujących piękno Małopolski, krajobrazu, zabytków, architektury, ludzi i ich dokonań, promowanie Krakowa i ukazywanie go w sposób oryginalny, ciekawy i ekologiczny.

W konkursie może wziąć udział młodzież szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z Krakowa i okolic. Warunkiem uczestnictwa jest złożenie do 5 zdjęć. Każda praca powinna zostać oznaczona na odwrocie: imieniem i nazwiskiem autora, opisem zdjęcia, datą i miejscem jego wykonania. Do prac konkursowych należy dołączyć kartę uczestnictwa.

Termin zgłoszenia prac upływa 30 czerwca br.

Prace wraz z wypełnioną kartą uczestnictwa należy przesłać lub dostarczyć na adres:
Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży
ul. Wietora 15
31-067 Kraków
z dopiskiem Konkurs Fotograficzny.

Źródło: www.sckm.krakow.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię