W najbliższą sobotę, 2 lutego można przekazać na zbiórkę przy ul. Żelaznej 51/53 w Warszawie(jak w każdą pierwszą sobotę miesiąca) zużyte, zepsute, nikomu niepotrzebne sprzęty elektryczne i elektroniczne oraz baterie. W ramach symbolicznego podziękowania uczestnicy zbiórki otrzymają ekologiczne owoce.

Europejska Platforma Recyklingu zaprasza wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia punktu zbiórki w godzinach od 8.00 do 16.00 na warszawskim BioBazarze.

Za oddany sprzęt i baterie ERP Polska będzie rozdawać smaczne i zdrowe ekologiczne owoce.Na najmłodszych czekać będą dodatkowo kolorowanki i książeczki edukacyjne, które w prosty i wesoły sposób wprowadzą dzieci w temat elektroodpadów.

Zebrane podczas zbiórki sprzęty i baterie zostaną przewiezione do zakładu przetwarzania, gdzie ulegną procesom utylizacji. Odzyskana, znaczna część surowców zostanie dzięki temu ponownie użyta do produkcji nowych rzeczy. Organizatorzy zachęcają, by wziąć udział w zbiórce, pozbyć się elektrogratów z domowych zakamarków i przede wszystkim zrobić coś pożytecznego dla środowiska.

Koordynatorem cyklicznych zbiórek zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz baterii na warszawskim BioBazarze jest Fundacja Zielony Horyzont.

Osoba do kontaktu: Katarzyna Jakóbik, [email protected]
 

Zebrane podczas zbiórki sprzęty i baterie zostaną przewiezione do zakładu przetwarzania, gdzie ulegną procesom utylizacji. / Fot. www.sxc.hu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię