Portal Miasto Dzieci zorganizował konkurs ph. ?Mamo, Tato idziemy na spacer??, mający popularyzować tę ekologiczną i zdrową formę spędzania wolnego czasu.

Do wygrania książki Wydawnictwa Pascal „Polska z dzieckiem" oraz "Europa z dzieckiem"! By wygrać, należy przesłać na adres redakcji propozycję trasy na spacery z dzieckiem. Trasę należy opisać i zilustrować zdjęciami. Można przesłać dowolną ilość tras. Redakcja portalu wybierze osiem najciekawszych propozycji.

Opisy spacerów mogą dotyczyć Warszawy, Wrocławia, Poznania, Krakowa, Trójmiasta, aglomeracji Górnego Śląska, Lublina i Łodzi. Spacery powinny mieć opisane miejsca, w których się choć na chwilę można się zatrzymać. Miejsca, które warto zobaczyć, o których można coś ciekawego opowiedzieć lub miejsca, gdzie dzieci będą się na pewno dobrze bawiły i te miejsca powinny być pokazane na zdjęciach. Każdy spacer powinien zawierać minimum 5 "przystanków". 

Zgłoszenia należy wysłać mailem na adres [email protected] do 31 sierpnia br. Wybrane spacery zostaną opublikowane na www.miastodzieci.pl w dziale „Spacery z dziećmi" oraz w specjalnym dodatku redakcyjnym dołączonym do Gazety Wyborczej i na stronach serwisu edziecko.pl.

Źródło: www.miastodzieci.pl 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię