W „90 dni do EKO” to program opracowany przez dietetyków i psychologów, który uczy i pokazuje, jak prostymi sposobami w ciągu 90 dni można poprawić swoje zdrowie i samopoczucie.

W 90 DNI DO EKO to program, który pokazuje, jak w ciągu 90 dni można poprawić swoje zdrowie i samopoczucie. Uczestnicy Programu dostają codzienne zadania i wskazówki, które pozwalają w łagodny, naturalny sposób przestawić się na eko i wprowadzić zdrowe zasady do swojego życia. Jest to program dla wszystkich, którzy chcą: zacząć żyć zdrowiej i naturalniej, porzucić złe nawyki i wyrobić dobre. Program został opracowany tak, aby przy minimalnym zaangażowaniu czasowym uczestników, przynosił maksymalne efekty.
 
Dlaczego 90 dni?
 
Mamy w sobie ok. 5 litrów krwi. Krwinka czerwona żyje ok. 120 dni, ale już po 90 zauważamy symptomy odnowy krwi i zmiany jej jakości. W miarę jak stare komórki w krwiobiegu są zastępowane komórkami powstałymi z nowego materiału, nasze samopoczucie stopniowo się poprawia. Wystarczy 90 dni, żeby dokonać realnych zmian w sobie!
 
Codziennie masz do wykonania tylko jedno zadanie, tylko jeden krok. To jest wykonalne! Działamy razem! Nie jesteś sam. Znajdziesz tu ludzi takich jak Ty – osoby, którym nie jest wszystko jedno, które pragną żyć w zgodzie ze swoją naturą. W grupie jest raźniej!
 
We wtorek, 15 stycznia o godz. 11 odbędzie się konferencja prasowa inaugurująca I edycję Programu W 90 DNI do EKO.
Bagno Food & Wine, ul. Bagno 2, Warszawa
 
Na spotkaniu uczestnicy dowiedzą się:
? czym jest W 90 DNI do EKO
? jak w ciągu 90 dni można poprawić swoje zdrowie i samopoczucie
? jak wytrwać w postanowieniach noworocznych
? jak działa diet coaching i metoda małych kroków
? kim są EKObohaterowie
? dlaczego Program zdecydowało się poprzeć tyle miast, gmin i instytucji
 
Do dyspozycji uczestników będą:
? prof. Ewa Rembiałkowska, SGGW
? diet coach, dietetycy, psychologowie
? przedstawiciele partnerskich miast i gminAkcję wsparły największe polskie aglomeracje oraz proekologiczne: miasta, miejscowości i organizacje. Data rozpoczęcia Programu nie jest przypadkowa zbiega się z tradycją postanowień noworocznych, z których wiele dotyczy aktywniejszej dbałości o zdrowie, kondycję i dietę.
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię