Jeśli lubisz ciekawe wyzwania, masz nie więcej niż 30 lat, jesteś osobą kreatywną i interesują Cię globalne wyzwania współczesnego świata, masz czas do 31 grudnia 2013 r., aby wziąć udział w międzynarodowym konkursie i zaprojektować logo kampanii ClimATE Change na rzecz zrównoważonego rolnictwa w Europie i na świecie. Jednym z partnerów kampanii jest Polska Zielona Sieć.

Międzynarodowa kampania ClimATE Change, która w Polsce realizowana jest pod nazwą „Klimat dla rolników”, promuje zrównoważone rolnictwo, które: w sposób odpowiedzialny korzysta z zasobów naturalnych i chroni przyrodę; potrafi adaptować się do nieuniknionych konsekwencji zmian klimatycznych i jednocześnie chroni klimat; w centrum stawia ludzi i ich potrzeby, a nie zysk międzynarodowych korporacji; promuje realizację praw człowieka, takich jak prawo do żywności i zdrowego środowiska.

Zwycięskie logo będzie używane do identyfikacji wizualnej kampanii ClimATE Change. Projekt jest realizowany głównie w Polsce, Niemczech, we Włoszech i na Malcie. Logo będzie używane m.in. na stronach internetowych projektu, profilach społecznościowych, plakatach, w publikacjach, filmach krótkometrażowych itp.

Do udziału w konkursie zaproszone są wszystkie kreatywne osoby do 30 roku życia, które chcą zaprojektować logo mówiące o zależnościach pomiędzy zmianami klimatu i rolnictwem. Projekty logo należy przesyłać w wersji elektronicznej (jako plik GIF, TIFF, PNG lub JPG) do 31 grudnia 2013 r. na adres: [email protected]

Szczegółowe informacje na temat zasad konkursu, wymagań technicznych i nagród znajdziecie na stronie: http://dlaklimatu.pl/miedzynarodowy-konkurs/

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię