Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Ekologicznej i Remondis Bydgoszcz są organizatorami konkursu ?Zbiórka makulatury ? obrazem naszej kultury? oraz ?Plastikowe butelki ? kłopot dla środowiska wielki?.

Udział w akcji zgłasza koordynator wybrany przez placówkę, wypełniając załączoną ankietę i przesyłając ją do Centrum Edukacji Ekologicznej w Bydgoszczy. Konkurs potrwa do 31 maja br. Oficjalne wręczenie nagród planowane jest we wrześniu br.

Dla wyróżniających się placówek w zbiórce makulatury i petów przewidziano nagrody.

Konkurs polega na zbiórce: makulatury oraz tworzyw sztucznych. Zebrane surowce wtórne można oddawać do spółki „Remondis Bydgoszcz" lub do punktu  skupu. Zgłoszenia w Remondisie przyjmuje Aleksandra Kubczyk i Violetta  Kuta, nr tel. 342 74 40 w. 54 lub 56.

Karton i gazety – cena za pełen pojemnik 1100 l., tj. za 200 kg wynosi 21,40 zł. Butelki plastikowe po napojach i chemii gospodarczej-cena za pełen pojemnik 1100 l., tj. za 40 kg wynosi 4,28 zł. Za każdorazowy odbiór surowców zostanie wystawiona karta przekazania odpadów.

Koordynator konkursu przesyła do Centrum pokwitowanie lub kopię dowodu zebrania  makulatury lub plastiku raz na kwartał.

 
Źródło: www.bcee.bydgoszcz.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię