Leśnicy serdecznie zapraszają wszystkich odwiedzających polskie lasy do wzięcia udziału w internetowym konkursie pod hasłem ?Najlepiej zagospodarowany leśny parking?.

Trwa też sezon grzybobrania. To właśnie parking jest zazwyczaj pierwszym miejscem kontaktu z lasem, niejednokrotnie miejsce krótkiego odpoczynku podczas podróży lub początek wyprawy w las.

Leśnicy są ciekawi opinii na temat leśnych parkingów, dlatego zapraszają do wzięcia udziału w konkursie na wskazanie najlepiej zagospodarowanego z nich. Zapewne każdy ma swoje oczekiwania w stosunku do takiego miejsca, trudno podać uniwersalne kryteria, być może jest wśród nich czystość, bezpieczeństwo, wygoda i pewnie wiele innych.

Organizatorzy proszą, aby uczestnicy wskazali takie miejsce postoju w lasach, którego gospodarz zasługuje na wyróżnienie. Dla głosujących przewidziano atrakcyjne nagrody: nagrania głosów ptaków, film o tematyce leśnej, a jako nagrodę główną – kilkudniowy pobyt dla czteroosobowej rodziny w leśnym ośrodku wypoczynkowym w polskich górach. Warto też wspomnieć, że gospodarz, którego parking otrzymał najwięcej głosów, otrzyma nagrodę pieniężną.

Wszystkie opinie i głosy pomogą w jeszcze lepszym udostępnieniu lasu odwiedzającym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię