19 maja Fundacja Ekologiczna ARKA wraz z partnerami: Ligą Ochrony Przyrody i Związkiem Harcerstwa Polskiego organizuje VII Dzień Dobrych Uczynków. Jest on świętem społecznych, bezinteresownych działań. W związku z tym, że obecny rok jest Europejskim Rokiem Wolontariatu, zachęcamy wszystkich młodych ludzi do czynienia dobra na rzecz innych ludzi, zwierząt oraz środowiska!

Do tej pory w naszą akcję zaangażowało się kilkaset szkół i organizacji z całej Polski, którzy w ramach Dnia Dobrych Uczynków organizowali zbiórki zabawek, książek i upominków dla domów dziecka, domów pomocy społecznej czy świetlic środowiskowych, różnorodne występy i niespodzianki dla tych miejsc, jak również przygotowywali takie akcje jak sadzenie Drzew Dobrych Uczynków, sprzątanie świata, zbiórka surowców wtórnych, czy też karmy dla schronisk dla bezdomnych zwierząt oraz uliczne akcje rozdawania dobrych życzeń, kwiatów i uśmiechów.

Zapraszamy nie tylko szkoły, lecz wszystkich młodych, pełnych dobrych chęci ludzi do wzięcia udziału w VII Dniu Dobrych Uczynków i do podejmowania pozytywnych działań w każdym innym dniu w roku!  Serdecznie zapraszamy szkoły i przedszkola do zgłaszania udziału w VII Dniu Dobrych Uczynków na adres [email protected] !

Więcej inspiracji do działań na naszej stronie internetowej

Źródło: Fundacja Arka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię