Już od 6 września w TYP Polonia zobaczyć będzie można kolejną serię przygód ?Załogi Eko?. Jarosław Krawczyk wraz z dziećmi udadzą  się w najpiękniejsze zakątki naszego kraju po to by odkrywać tajemnice przyrody.

Miłośnicy przyrody i młodzi podróżnicy, pod czujnym okiem leśnika i ekologa, Jarosława Krawczyka, wyruszają w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym odcinku odwiedzą miejsca, w których ratuje się ginące gatunki roślin i zwierząt, np. ośrodek hodowli głuszców w Wiśle, czy Wyspę Sobieszewską – niezwykły rezerwat niedostępny dla turystów.

Dzięki ?Załodze Eko? widzowie zobaczą z bliska najcenniejsze siedliska i bogactwa polskiej natury oraz dowiedzą się m.in. na czym polega praca arborystów, gdzie w Polsce kwitną storczyki, jak się należy zachować w przypadku spotkania dzikich zwierząt na szlaku oraz na czym polega zjawisko wędrujących wydm.

W odkrywaniu tajemnic przyrody ?Załodze Eko? pomogą niesamowici ludzie, dla których ratowanie przyrody stało się sposobem na życie.

Na spotkanie z ?Załogą Eko? zapraszamy do TVP Polonia w każdą niedzielę, począwszy od 6 września, o godz. 9:05 oraz piątek o godz. 16:55. Do zobaczenia na tropie tajemnic przyrody!

Zapraszamy także na nasza stronę www.zalogaeko.tvp.pl oraz profil na facebooku facebook.com/ZalogaEko.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię