Pomożecie mi w mojej podniebnej misji? Z pomocą mojego gadżeto-plecaka i samolotu chcę pomóc środowisku! Bez Was to niemożliwe. Sterując moim aeroplanem z zainstalowanym aparatem fotograficznym, musicie sfotografować jak najwięcej dzikich wysypisk, które przeszkadzają nam wszystkim w cieszeniu się naturą i pięknem naszych polskich lasów.

Później pokażę te zdjęcia ekologom, którzy będą wiedzieć gdzie powinni posprzątać. Fotografujcie dokładnie – im lepszy utraficie kadr,  tym więcej punktów otrzymacie za ten etap gry. Pamiętajcie jednak by uważać na innych użytkowników nieba! To niełatwe zadanie, ale wierzę, że Wam się uda. Wy na pewno nie wyrzucacie śmieci w lesie, prawda?

Gary Gazik i Pospieszni to postaci pojawiające się we projekcie „Gary Gra”, poświęconym nowoczesnej edukacji ekologicznej i skierowanym do dzieci w wieku 6-12 lat, ich rodziców oraz szkół i nauczycieli. Honorowy patronat nad projektem objął Minister Środowiska. Pomysłodawcą przedsięwzięcia jest Dział BP Gas (BP Europa SE, oddział w Polsce), który organizuje projekt „Gary Gra” w partnerstwie merytorycznym z Fundacją Miejsc i Ludzi Aktywnych MILA oraz Uniwersytetem Dzieci.

Zagraj

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię